Dziś mamy przyjemność podzielić się z Wami niezwykłą historią naszej dzielnej Pacjentki, o imieniu Miśka.

To prawdziwa inspiracja dla naszego zespołu weterynaryjnego!

W sierpniu 2023 r., po dokładnych badaniach, zdiagnozowaliśmy u Miśki złośliwy nowotwór płaskonabłonkowy w okolicy lusterka nosowego. Wraz z Opiekunami podjęliśmy trudną decyzję o przeprowadzeniu operacji amputacji lusterka nosowego.

Dzięki determinacji Miśki i niezastąpionej miłości ze strony jego Opiekunów, dzisiaj cieszymy się sukcesem tego trudnego leczenia. Miśka ma się znakomicie! Szaleje z radości na spacerach i jest prawdziwą szczęściara, której udało się odzyskać kilka lat pięknego życia.

Pragniemy podkreślić, że Miśka nadal odwiedza nas na regularnych wizytach kontrolnych, ale pozytywne samopoczucie jej nie opuszcza ani na chwilę!

Dlatego, drodzy Opiekunowie, jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości lub obawy dotyczące zdrowia Waszych pupili, nie wahajcie się i skontaktujcie z nami, aby umówić się na wizytę kontrolną. Rak to nie wyrok, a odpowiednio i szybko postawiona diagnoza może dać Waszemu zwierzakowi szansę na kolejne lata zdrowia i szczęścia.

Miśka to prawdziwa bohaterka, a my jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią jej historii. Dziękujemy, że jesteście z nami na tym niezwykłym etapie życia Waszego zwierzaka!