nasza przychodnia

Przychodnia weterynaryjna o profilu onkologicznym przyjmuje pacjentów w wygodnych, nowoczesnych pomieszczeniach. Dla oczekujących na wizytę u lekarza przygotowaliśmy przestronną poczekalnię. Przy sprzyjającej pogodzie można skorzystać z ogrodzonego placu – bezpośrednio przy wejściu do przychodni. Badania pacjentów odbywają się w trzech wygodnych gabinetach. Sala zabiegowa sąsiaduje z pomieszczeniem do badań radiologicznych, co umożliwia wykonywanie zdjęć rentgenowskich podczas operacji chirurgicznych. Do dyspozycji odwiedzających przychodnię udostępniona jest toaleta. Zwierzęta szczególnie wrażliwe lub pobudzone mogą skorzystać z osobnego wejścia, bez kontaktu z innymi oczekującymi. Przypominamy, że przychodnia - ze względu na lokalizację - nie dysponuje odrębnym parkingiem.

Klienci o nas

Dziękujemy za opinie i komentarze dotyczące usług w specjalistycznej przychodni onkologicznej dla zwierząt. Zachęcamy do dzielenia się doświadczeniami i pomysłami dotyczącymi opieki nad Waszymi psami i kotami – nie tylko chorującymi.

Chętnie odpowiadamy na pytania, które pomogą Wam jeszcze lepiej troszczyć się o Waszych małych domowników. Podpowiadamy, jak dbać o zdrowie milusińskich, jak je pielęgnować oraz czego unikać, aby im nie zaszkodzić. Wyjaśniamy wątpliwości dotyczące stosowanych w naszej przychodni terapii oraz zabiegów leczniczych.

Treść komentarzy jest moderowana.

dodaj opinię

dodaj